services banner service-banner-mobile services-banner-ipad

Data Governance

Zarządzanie danymi pozwala otrzymać wysokiej jakości, zgodne analizy, które budują organizacje.

Wspiera również strategię danych i pomaga odkrywać niewykorzystane rynki oraz niewidoczne możliwości. Dzięki temu przedsiębiorstwo zyskuje konkurencyjną przewagę w zakresie zarządzania. Staje się ono szybsze, wydajniejsze. To z kolei pozwala kształtować rynek.

Collibra Workflows (WaaS)

Usługa Murdio Workflow-as-a-service (WaaS) to elastyczne i ekonomiczne rozwiązanie, które usprawnia i automatyzuje procesy Data Governance.

WaaS umożliwia organizacjom łatwe modelowanie unikalnych procesów dotyczących danych i zarządzania, oraz ich późniejszą kontrolę. Prowadzi to do poprawy jakości danych, ich zgodności, współdziałania i skalowalności. Przekształć swoje procesy Data Management już dziś i osiągaj lepsze wyniki dzięki WaaS!

Collibra Integrations (IaaS)

Integration-as-a-Service (IaaS) to rewolucyjne rozwiązanie, które umożliwia firmom łatwe i szybkie łączenie i integrowanie systemów i procesów dotyczących danych.

Dzięki IaaS organizacje mogą korzystać z elastycznego i skalowalnego rozwiązania, które eliminuje potrzebę posiadania dużych zespołów programistycznych lub długoterminowych harmonogramów projektów. Wybierz usługę Integration-as-a-Service, aby zyskać bezpieczne i zwinne rozwiązanie do integracji danych, które sprawi, że będą one dostępne w jednym systemie!

Data Consultants

Udostępniając najnowocześniejszy katalog, który obejmuje wbudowane zarządzanie, ułatwiamy odnajdywanie danych.

Łącząc głęboką wiedzę rynkową oraz doświadczenie, nasze usługi konsultingowe dostarczają rekomendacji opartych na najlepszych praktykach biznesowych. Wszystko po to, aby ukształtować odpowiedni dla Twojej firmy program zarządzania danymi. To z kolei umożliwia długoterminowe rozwiązania wspierające Twoje cele biznesowe.

Zarządzanie danymi nie jest jednorazowym projektem. Jest to praktyka, którą organizacja musi zakorzenić w swojej kulturze i strategii biznesowej.

IT Data Services

Ani dane, ani stojąca za nimi technologia nie są statyczne.

Powód, dla którego śledzimy najnowsze osiągnięcia w dziedzinie inżynierii danych i powstających technologii, to aby Twoja firma była konkurencyjna w miarę rozwoju platform. Mamy duże doświadczenie w programowaniu, więc wiemy, co można, a czego nie można zrobić, zawsze dokładając wszelkich starań, aby dodać wartość naszym klientom.

Od pomysłu do realizacji. Nasz zespół architektów danych, inżynierów i analityków biznesowych specjalizuje się w audycie, określaniu zakresu i projektowaniu rozwiązań w elastycznym modelu operacyjnym. Wszystko to opieramy na wiodących technologiach.

Funkcje

Icon

Indywidualne rozwiązania

Oferujemy najlepsze w swojej klasie rozwiązania do zarządzania danymi, które spełniają Twoje unikalne wymagania dotyczące danych i zapewniają elastyczne, dostosowywalne podejście do skalowania.

Icon

Realizacja danych i monetyzacja

Pomagamy firmom uzyskać pełny wgląd w ich krajobraz danych i uczynić je jednym z ich kluczowych aktywów, podejmując działania w celu wygenerowania wymiernych korzyści ekonomicznych.

Icon

Złagodzone ryzyko

Oprócz scentralizowania Twoich danych pomagamy Ci złagodzić ryzyko związane z bezpieczeństwem danych i zgodnością. Chodzi o to, aby właściwe osoby miały właściwy dostęp do właściwych danych we właściwym czasie.

Icon

Wydajność i innowacja

Dzięki naszej wiedzy eksperckiej jesteśmy w stanie przekształcić wyzwania w możliwości i rozpocząć reakcję łańcuchową, która poprowadzi naszych klientów w transformacyjną podróż.

Opinie klientów

Prev
Next

„Jako architekt zarządzania danymi, właściciel produktu, współpracuję z Łukaszem Banaszewskim i Karolem Gabarkiewiczem od prawie dwóch lat. Zarówno Łukasz, jak i Karol to kompetentni, zmotywowani i entuzjastyczni Collibra Rangers poszukujący doskonałości. Oprócz tego ich umiejętności komunikacyjne są silnie rozwinięte. Oboje są również bardzo zdolni do przystosowania się do zmian.”

Richard Pieterse

Architekt zarządzania danymi, Lider innowacji w branży półprzewodników, Holandia.
Informacje i aktualności

Skontaktuj się