murdio-collibra-it-data-services-1440x850 murdio-collibra-it-data-services-601x488 murdio-collibra-it-data-services-900x550

MURDIO trzyma rękę na pulsie w kwestii najnowszych osiągnięć inżynierii danych tak, by Twoja organizacja zawsze miała przewagę konkurencyjną wspieraną przez zespół specjalistów IT Data Services

Nasz zorientowany na dane zespół będzie Cię wspierał podczas współpracy od momentu pozyskiwania danych poprzez ich analizę i zarządzanie, aż do końcowego raportowania. Zarekomenduje systemy i aplikacje, które pomogą Twojej firmie usprawnić codzienną pracę. Zapewniamy najwyższy poziom wsparcia wszystkim, którzy wytwarzają, przechowują i użytkują dane tak, by zawsze były dostępne, zaprezentowane w przejrzysty sposób, oraz aby można było im zaufać.

Zawsze z proklienckim nastawieniem i skoncentrowani na umiejętnym wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi Data Governance, wspieramy Twoje wyniki biznesowe i dbamy o zgodność z przepisami.

Zbliżymy Twój zespół do wykorzystywanych technologii tak aby zmaksymalizować jego wydajność. Od teraz analityka biznesowa będzie w Twoich rękach narzędziem pomagającym podejmować trafne decyzje biznesowe!

Dzięki naszym partnerom oraz grupie współpracujących ze sobą specjalistów od oprogramowania do obsługi danych dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania dostosowane do Twoich konkretnych potrzeb i wymagań. Zintegrowana platforma oparta na chmurze jest zorientowana na użytkownika i wciąż ewoluuje. Umożliwia użytkownikom biznesowym większe i łatwiejsze angażowanie się w pracę na danych oraz pozwala zrozumieć krajobraz danych w firmie.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi IT Data Services

Doradztwo w zakresie danych IT

Dopasuj program Data Governance do swoich celów biznesowych dzięki zintegrowanym, dopasowanym i skalowalnym rozwiązaniom!

Ekspertyza danych IT

Zmodernizuj swoje systemy i architekturę dzięki szczegółowemu planowi dopasowanemu do Twoich unikalnych potrzeb!

Dostarczanie danych IT

Odpowiednio zaplanuj migrację danych skutecznie eliminując ewentualne ryzyka z nią związane!

Integracja danych IT

Scentralizuj dane ze wszystkich źródeł dzięki płynnej integracji niezależnie od ich miejsca w organizacji tak by były dostępne i gotowe do analizy w każdym momencie!

Automatyzacja danych IT

Usprawnij procesy i popraw użyteczność danych dzięki najnowszym narzędziom do automatyzacji!

Bezpieczeństwo i zgodność danych IT

Zdefiniuj i wdróż działania, które pozwolą Ci osiągnąć docelowe poziomy bezpieczeństwa i zachować je niezależnie od zmieniających się technologii!

Jesteśmy najwyżej certyfikowanymi specjalistami IT Data Services!

Nasz zespół IT Data Services przeprowadzi Cię przez cały uzgodniony proces zapewniając bezpieczeństwo, dostępność i niezawodność danych.

Specjaliści MURDIO ściśle współpracując z zespołami IT Twojej firmy przeprowadzą ją przez cały proces modernizacji.
Wykorzystaj przełomowe narzędzia Data Governance, aby zapewnić swoim zespołom i klientom wyjątkową obsługę.

W siedzibie firmy lub zdalnie, pomagamy zmaksymalizować wpływ Twoich działań dotyczących zarządzania danymi. Zaczynając od wstępnego określenia celów aż po ich pełne wdrożenie. Jesteśmy zaufanymi doradcami, którzy rozumieją Twoje dane, procesy i indywidualne potrzeby biznesowe!

Nasza rosnąca baza klientów

Dotarliśmy tak daleko dzięki rosnącemu zaufaniu naszych klientów

 • Darmstadt, Niemcy
 • Basel, Szwajcaria
 • Veldhoven, Holandia
 • Cambridge, Anglia
 • London, Anglia
 • Rueil-Malmaison, Francja
 • Jersey City, New Jersey, U.S.
 • Zurich, Szwajcaria
 • Leverkusen, Niemcy
 • Hamburg, Niemcy
 • Ingelheim am Rhein, Niemcy
 • Amsterdam, Holandia

Opinie klientów

Prev
Next

„Jako architekt zarządzania danymi, właściciel produktu, współpracuję z Łukaszem Banaszewskim i Karolem Gabarkiewiczem od prawie dwóch lat. Zarówno Łukasz, jak i Karol to kompetentni, zmotywowani i entuzjastyczni Collibra Rangers poszukujący doskonałości. Oprócz tego ich umiejętności komunikacyjne są silnie rozwinięte. Oboje są również bardzo zdolni do przystosowania się do zmian.”

Richard Pieterse

Architekt zarządzania danymi, Lider innowacji w branży półprzewodników, Holandia..

IT DATA SERVICES

Doradztwo IT – Integracja i dostarczanie danych – Bezpieczeństwo i zgodność z przepisami

 • Przyspiesz cyfrową transformację swojej firmy
 • Spraw by technologia pomagała Ci tworzyć zwycięską strategię
 • Zwiększ wydajność, zredukuj koszty, usprawnij procesy
 • Zrealizuj najbardziej ambitne cele związane z zarządzaniem danymi
Wzmocnij analizę biznesową dzięki wsparciu naszych specjalistów IT Data Services!