murdio-collibra-data-consultants-header-1440x850 murdio-collibra-data-consultants-header-598x488 murdio-collibra-data-consultants

Usługi Data Consultancy w MURDIO to przede wszystkim integracja ludzi, procesów i strategii z Twoimi danymi biznesowymi.

Sprawne zarządzanie danymi to kluczowy element, aby Twoja firma stałą się organizacją opartą na danych. Mimo, że proces wspierany jest przez technologię, aby uzyskać pełny rezultat potrzeba czegoś więcej. Każda inicjatywa składa się z technologii, ludzi i procesów. Powinna uwzględniać różne istniejące już struktury, procedury, a także wyzwania specyficzne tylko dla Twojej firmy.

Dlatego właśnie konsultanci i analitycy biznesowi MURDIO mają nie tylko bogatą wiedzę techniczną, ale również umiejętność komunikowania się i wspierania wszystkich członków Twojej organizacji.

Nasze usługi Data Consultancy zawsze dopasowane są do Twojego biznesu zapewniając Ci wyspecjalizowany zespół z odpowiednią wiedzą i kompetencjami niezależnie od rodzaju czy długości współpracy.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi Data Consultancy

Rozumiemy Twój biznes

Jesteśmy zaufanymi doradcami biznesowymi, którzy rozumieją Twoje dane, procesy i specyficzne potrzeby!

Poprowadzimy Cię przez Twoje zasoby danych

Mamy wiedzę techniczną dzięki której zaoferujemy Ci najlepsze praktyki i metodologie dotyczące danych w Twojej organizacji!

Zapewnimy odpowiednie polityki dotyczące danych

Wprowadzimy procedury i polityki dotyczące danych na odpowiednie tory zgodne z najnowszymi standardami!

Promujemy kulturę opartą na danych

Wesprzemy rozwój Twojej firmy tak, aby opierała się na danych i dała Ci możliwość proaktywnego podejmowania decyzji biznesowych!

Wdrażamy najnowsze technologie

Wzmacniamy Twoją strategię dotyczącą danych korzystając z najnowszych technologii i rozwiązań, które przekształcą Twój biznes!

Budujemy długoterminową wartość biznesową

Budujemy długoterminową wartość biznesową dzięki inteligentnym danym i analizom tworzącym konkurencyjne innowacje!

Nasz Zespół To Najlepsi Certyfikowani Specjaliści Collibra!

Murdio pomaga firmom takim jak Twoja wykorzystywać dane i uwalniać ich pełny potencjał

Zespół ekspertów MURDIO to zdecydowanie więcej niż tylko usługi Data Consultancy. Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom dopasujemy rozwiązania do Twojej firmy i damy jej realną wartość!

Nasi konsultanci mogą pełnić zewnętrzną rolę doradczą lub stać się częścią Twojej organizacji. Dzięki doświadczeniu i zdolności do adaptacji zaproponują najlepsze rozwiązania niezależnie od wybranej przez Ciebie formy współpracy.

Nasza rosnąca baza klientów

Dotarliśmy tak daleko dzięki rosnącemu zaufaniu naszych klientów

 • Darmstadt, Niemcy
 • Basel, Szwajcaria
 • Veldhoven, Holandia
 • Cambridge, Anglia
 • London, Anglia
 • Rueil-Malmaison, Francja
 • Jersey City, New Jersey, U.S.
 • Zurich, Szwajcaria
 • Leverkusen, Niemcy
 • Hamburg, Niemcy
 • Ingelheim am Rhein, Niemcy
 • Amsterdam, Holandia

Opinie klientów

Prev
Next

„Jako architekt zarządzania danymi, właściciel produktu, współpracuję z Łukaszem Banaszewskim i Karolem Gabarkiewiczem od prawie dwóch lat. Zarówno Łukasz, jak i Karol to kompetentni, zmotywowani i entuzjastyczni Collibra Rangers poszukujący doskonałości. Oprócz tego ich umiejętności komunikacyjne są silnie rozwinięte. Oboje są również bardzo zdolni do przystosowania się do zmian.”

Richard Pieterse

Architekt zarządzania danymi, Lider innowacji w branży półprzewodników, Holandia..

DATA CONSULTANCY

Bogate doświadczenie w branży – Szeroka wiedza techniczna – Najlepsze rozwiązania w zakresie oprogramowania

Współpracujemy z klientami z wielu branż. Jesteśmy wykwalifikowanymi profesjonalistami, których celem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań dotyczących zarządzania danymi i analizy biznesowej za pośrednictwem wiodących na rynku dostawców technologii.

Dowiedz się, jak możemy pomóc Ci zadbać o Twoje dane, abyś Ty zadbał o swój biznes!