murdio-integration-as-a-service-1512x850 murdio-integration-as-a-service-598x488 murdio-integration-as-a-service-898x531

Dzięki usłudze Collibra Integration-as-a-Service (IaaS) możesz skorzystać z elastycznego rozwiązania, które pozwala łatwo i szybko tworzyć integracje systemowe.

W obecnych czasach firma musi szybko dopasowywać się do realiów rynku, być skalowalna i otwarta na nieustanny rozwój. Dlatego MURDIO oferuję usługę Collibra Integration-as-a-Service (IaaS) organizacjom poszukującym lepszej łączności między bazami danych, aplikacjami i innymi źródłami danych w ich coraz bardziej złożonych środowiskach.

Łącząc źródła danych i systemy z elastyczną platformą Collibra możesz skonsolidować informacje o danych w jednym systemie mając pewność, że wszystkie będą aktualizowane na bieżąco jednocześnie podlegając wszystkim politykom.

Dzięki naszej usłudze Collibra Integration-as-a-Service (IaaS) zyskasz zwinność, skalowalność i zapewnisz swojej firmie innowacyjność.

Zalety Collibra Integration-as-a-Service

Większa zwinność

Szybko dostosowuj się do zmieniających się warunków rynkowych, wymagań klientów i wymagań wewnętrznych, łatwo integrując nowe źródła danych lub aplikacje w razie potrzeby.

Obniżenie kosztów

Zmniejsz czas i koszty zasobów związane z integracją danych i wsparciem procesów, eliminując potrzebę posiadania dużych zespołów programistycznych lub długoterminowych harmonogramów projektów.

Bezproblemowa integracja

Z łatwością integruj dane z różnych źródeł, pomagając poprawić jakość danych, wyeliminować silosy danych i osiągnąć lepsze wyniki.

Dane w czasie rzeczywistym

Uzyskaj dostęp do danych w czasie rzeczywistym z wielu źródeł i wykorzystuj je do zwiększania operacyjności, uzyskiwania wglądu w zachowania klientów i natychmiastowego podejmowania świadomych decyzji.

Zwiększona innowacyjność

Ten model pozwala Twojej firmie być bardziej innowacyjnym, umożliwiając jej opracowywanie i wdrażanie nowych produktów i usług na rynek szybciej niż konkurencja.

Rozszerzona ochrona

Spełnij standardy niezawodności, prywatności i zgodności dzięki bezpiecznej i skalowalnej nowoczesnej infrastrukturze danych.

Proces i Produkt

Wstępna Rozmowa

Pozwalająca nam zrozumieć Twój use case i przedstawić nasze rozwiązanie

Projektowanie i Tworzenie Integracji

Dostosowanej i zoptymalizowanej pod kątem maksymalnej wydajności

Testowanie z Klientem

Aby upewnić się, że spełnia wszystkie wymagania i działa zgodnie z założeniami

Dostarczenie plików .jar / .zip

Wraz z dokumentacją lub surowym kodem źródłowym

Jesteśmy Najlepszymi Certyfikowanymi Specjalistami Collibra

Zachowaj zwinność uruchamiając Data Intelligence w całej organizacji!

W MURDIO pragmatycznie podchodzimy do usługi Collibra Integration-as-a-Service. Każda organizacja jest inna i chętnie będziemy z Tobą współpracować, zapewniając Twojej firmie możliwość szybkiego i łatwego opracowywania, testowania i wdrażania nowych rozwiązań do zarządzania danymi i integracji.

Nie musisz budować i zarządzać rozbudowaną infrastrukturą. Nasze usługi są skalowalne i możemy pomóc Ci wybrać najlepszą strategię integracji, oraz stworzyć plan w zależności od Twoich konkretnych potrzeb. Eliminujemy problemy związane z integracją danych i zapewniamy kompleksowe rozwiązanie, które pomoże Ci efektywnie nimi zarządzać!

Opinie klientów

Prev
Next

„Jako architekt zarządzania danymi, właściciel produktu, współpracuję z Łukaszem Banaszewskim i Karolem Gabarkiewiczem od prawie dwóch lat. Zarówno Łukasz, jak i Karol to kompetentni, zmotywowani i entuzjastyczni Collibra Rangers poszukujący doskonałości. Oprócz tego ich umiejętności komunikacyjne są silnie rozwinięte. Oboje są również bardzo zdolni do przystosowania się do zmian.”

Richard Pieterse

Architekt zarządzania danymi, Lider innowacji w branży półprzewodników, Holandia..

COLLIBRA-INTEGRATION-AS-A-SERVICE

Szybkość - Skalowalność - Bezpieczeństwo

Collibra Integration-as-a-Service to rewolucyjne rozwiązanie, które zapewni Twojej firmie dostęp do danych w czasie rzeczywistym, lepsze podejmowanie decyzji i szybsze wprowadzanie produktów na rynek!

  • Poznaj przyszłość integracji danych
  • Przejmij kontrolę nad swoim ekosystemem danych
  • Zrewolucjonizuj zarządzanie danymi
  • Wykorzystaj moc analizy danych
  • Skaluj swój biznes
Zabezpiecz swoją strategię dotyczącą danych na przyszłość!