murdio-collibra-data-governance-1440x850 murdio-collibra-data-governance-599x488 murdio-collibra-data-governance

Wykorzystując narzędzia Collibra Data Governance, zespół MURDIO pomoże ci wdrożyć środowisko danych, które ewoluuje razem z Twoją organizacją.

Skierowana dla przedsiębiorców, platforma Data Governance wspiera zarządzanie danymi i kontrolę nad nimi, umożliwiając Twojej firmie znalezienie prawdziwej wartości danych i ułatwiając Ci podejmowanie kluczowych decyzji.

 

Collibra to oprogramowanie do nowoczesnego zarządzania danymi, które gwarantuje, że zasoby informacyjne przedsiębiorstwa zwiększą jego wartość biznesową! Pozwala także zarządzać danymi i procesami oraz organizować je ułatwiając współpracę. Daje również pewność, że przestrzegane będą wewnętrzne i zewnętrzne procedury oraz pomaga rozwijać firmę niezależnie od strategii biznesowej!

Zasadniczo więc, platforma Collibra pomaga członkom Twojej organizacji zrozumieć jakie dane posiadasz, w jaki sposób są lub mogą być wykorzystywane, oraz czy są one zgodne z konkretnymi przepisami.

Łączy data catalog i umiejętność korzystania z danych zapewniając przejrzystość dostępnych zasobów przedsiębiorstwa. Wszystko to uzupełniane jest kontekstem biznesowym i zarządczym tak aby dane były zrozumiałe i zaprezentowane w przystępny sposób wszystkim członkom organizacji.

Podsumowując, Collibra dopasowuje się do unikalnych realiów biznesowych Twojego przedsiębiorstwa odzwierciedlając strukturę i  kulturę organizacyjną w ramach platformy, która zbudowana jest wokół Twojej firmy, a nie na odwrót.

Funkcjonalności I Zalety Oprogramowania Collibra Data Governance

Integracja Danych

Stwórz zintegrowany ekosystem łącząc wszystkie źródła danych aby sprawnie nimi zarządzać!

Data Catalog

Zwiększ przejrzystość danych ułatwiając współpracę wewnątrz organizacji. Pozwoli to lepiej zrozumieć, zarządzać, chronić oraz wykorzystywać dane!

Data Lineage

Przystępnie rozrysowany data lineage pokazuje w jaki sposób informacje przemieszczają się po Twojej organizacji pozwalając zrozumieć krajobraz danych!

Zarządzanie Danymi

Łatwy dostęp do informacji, usprawnienie procesów, automatyzacja polityk biznesowych – to wszystko zapewni użytkownikom czytelne dane, którym mogą ufać!

Jakość Danych

Proaktywnie wykrywaj i rozwiązuj problemy z jakością danych, zanim zagrożą one Twojej firmie!

Bezpieczeństwo Danych

Zapewnij najwyższe standardy niezawodności, prywatności i zgodności danych dzięki bezpiecznej i skalowalnej infrastrukturze!

Nasz Zespół To Najlepsi Certyfikowani Specjaliści Collibra!

Wzmocnij swój Zespół i Organizację jak nigdy dotąd.

Celem MURDIO jest stworzenie zespołu topowych specjalistów Collibra, którzy dostarczają najlepsze rozwiązania E2E w dziedzinach Zarządzania Danymi i Analityki Biznesowej pozwalające monetyzować dane i otwierające nowe możliwości dla Twojego biznesu!

Niezależnie więc czy rozpoczynasz nowy projekt, czy optymalizujesz istniejące rozwiązania, łączymy szeroką wiedzę zespołu MURDIO z wiodącą na świecie technologią, aby zapewnić profesjonalne usługi doradcze i wdrożeniowe, które odblokują długoterminową wartość biznesową Twojej firmy.

Nasza rosnąca baza klientów

Dotarliśmy tak daleko dzięki rosnącemu zaufaniu naszych klientów

 • Darmstadt, Niemcy
 • Basel, Szwajcaria
 • Veldhoven, Holandia
 • Cambridge, Anglia
 • London, Anglia
 • Rueil-Malmaison, Francja
 • Jersey City, New Jersey, U.S.
 • Zurich, Szwajcaria
 • Leverkusen, Niemcy
 • Hamburg, Niemcy
 • Ingelheim am Rhein, Niemcy
 • Amsterdam, Holandia

Opinie klientów

Prev
Next

„Jako architekt zarządzania danymi, właściciel produktu, współpracuję z Łukaszem Banaszewskim i Karolem Gabarkiewiczem od prawie dwóch lat. Zarówno Łukasz, jak i Karol to kompetentni, zmotywowani i entuzjastyczni Collibra Rangers poszukujący doskonałości. Oprócz tego ich umiejętności komunikacyjne są silnie rozwinięte. Oboje są również bardzo zdolni do przystosowania się do zmian.”

Richard Pieterse

Architekt zarządzania danymi, Lider innowacji w branży półprzewodników, Holandia..

COLLIBRA DATA GOVERNANCE

Przyjazna - Bezpieczna - Zespołowa

Zarządzanie danymi to siła napędowa każdej organizacji, która polega na danych podczas podejmowania najważniejszych decyzji biznesowych. Która organizacja tego nie robi?

 • Usuń silosy informacyjne w całej organizacji
 • Zapewnij szybsze procesy decyzyjne
 • Popraw swoją produktywność i elastyczność operacyjną
 • Chroń swoje informacje i przestrzegaj przepisów dotyczących zgodności
 • Zarabiaj na danych i zwiększ wartość swojej firmy
Zabezpiecz swoją strategię danych na przyszłość dzięki Collibra Data Governance!