Bezproblemowa integracja danych z narzędziami korporacyjnymi w każdej skali

Bezproblemowa integracja danych z narzędziami korporacyjnymi w każdej skali

10 06
2022

Wyeliminuj silosy danych dzięki ich bezproblemowej integracji z narzędziami przedsiębiorstwa w dowolnej skali!

Rozwiązania MURDIO pozwalają wykorzystać dane przedsiębiorstwa za pomocą prostego, skalowalnego i szybkiego procesu integracji! Konsoliduj dane z wielu źródeł — aplikacji biznesowych, baz danych, urządzeń i systemów — za pomocą gotowych łączników danych i nowoczesnego, najwyższej klasy rozwiązania integracyjnego. Niezależnie od formatu i złożoności, pomożemy Ci zintegrować dane w Twojej firmie, aby odblokować potężne informacje i analizy w czasie rzeczywistym!

Po pomyślnym wdrożeniu takich rozwiązań w przypadku wdrożeń o znaczeniu krytycznym dla firmy w niektórych wiodących organizacjach na świecie, nasza skuteczna metoda rozwiązuje kilka typowych wyzwań napotykanych podczas integracji danych. Poprzez egzekwowanie spójnych standardów danych, które obejmują: korygowanie problemów z jakością, standaryzację i wzbogacanie danych, racjonalizację duplikatów.

Krótko mówiąc, naprawdę zmieniamy sposób integracji danych, umożliwiając wprowadzanie innowacji w tempie biznesowym dzięki wiodącej platformie oprogramowania Data Governance dostosowanej do użytkowników biznesowych, która jest wykorzystywana jako rdzeń wielu programów transformacji cyfrowej i rozwiązuje najwyższą integrację wyzwania!

Wyzwania związane z integracją danych

Dzięki licznym źródłom i schematom danych w całej organizacji oraz ogromnej ilości danych, które pojawiają się codziennie, integracja danych pochodzących z różnych źródeł w centralnym repozytorium może być czasochłonna i wymagająca dużej ilości zasobów, co sprawia, że ​​uzyskanie terminowego i znaczącego dostępu jest trudniejsze niż kiedykolwiek. 

Jednocześnie być może jesteś jedną z wielu firm, które borykają się ze sztywną i złożoną architekturą danych, o której wiesz, że jest przestarzała i spowalnia Twoją organizację. Ale mimo to nadal masz wątpliwości co do wprowadzenia zmiany, ze względu na wpływ, jaki poważna migracja IT może mieć na Twoje operacje.

Cóż, przejdźmy do sedna: to prawda, że ​​wiele projektów zarządzania danymi jest złożonych i wymaga dużego doświadczenia, aby uniknąć typowych pułapek; ale prawdą jest również, że gdy dane są poprawnie i strategicznie powiązane, pozwala to decydentom na ich właściwą analizę i znalezienie krytycznych obszarów usprawnień biznesowych.

Tak więc, jeśli współpracujesz z zaufanym zespołem wdrożeniowym, który zna tajniki zarządzania danymi, nie tylko zaoszczędzisz dużo pieniędzy i czasu, ale może to oznaczać różnicę między sukcesem, a porażką. Zespół ekspertów z kompetencjami umożliwiającymi bezproblemową integrację z pełnym zakresem narzędzi do zarządzania procesami w przedsiębiorstwie, a także nadążanie za przyszłymi zmianami lub wymaganiami.

Korzyści z solidnej integracji danych

Integracja danych jest niezbędna w prawie każdej firmie, ponieważ może stanowić podstawę solidnej architektury korporacyjnej. I chodzi o znacznie więcej niż hurtownię danych! Od integralności i dostępności danych po potężne wglądy biznesowe i doskonałą wydajność, solidna strategia integracji danych to pierwszy krok do sukcesu dla każdej organizacji opartej na danych!

I chociaż jego sukces zależy od efektywnej współpracy – gdzie liderzy biznesu muszą zdefiniować zasady biznesowe i jakościowe, a IT musi zrozumieć biznesowe wykorzystanie danych – faktem jest, że coraz częściej dostrzega się potrzebę zamówienia pomocy zewnętrznej przy integracji danych. Ponieważ integracja danych jest skomplikowanym procesem, który wymaga konwergencji wielu rozproszonych systemów przedsiębiorstwa, z różnymi platformami wdrażania, podstawowymi protokołami technologicznymi i formatami danych, co sprawia, że ​​łączenie ich bezpośrednio ze sobą jest złożone i trudne.

To wtedy zespół MURDIO wkracza i tworzy magię! Tworzenie projektów integracji danych tak prostych i niezawodnych, jak to tylko możliwe, oraz bezproblemowa integracja tych zróżnicowanych systemów we wszystkich zespołach. Pomagamy również poprawić jakość danych dzięki Danym Referencyjnym. Wraz z wykorzystaniem Master Data Management w celu zapewnienia jednego punktu odniesienia, dostarczania lepszych danych i napędzania transformacji!

Dobrze zaprojektowane i dokładnie wdrożone rozwiązanie Enterprise Integration Solution to coś więcej niż połączenie istniejących systemów, które poprawi produktywność i wydajność procesów biznesowych, zapewni ujednolicony widok danych i ich wartość dzięki analizie biznesowej oraz uczeniu maszynowemu.

Korzyści płynące z integracji danych w firmie są nieograniczone. Zawęźmy to do 10, na początek:

  • Jedno źródło prawdziwości danych
  • Dokładniejsze analizy danych i Business Intelligence
  • Analityka w czasie rzeczywistym
  • Bardziej wydajne procesy robocze
  • Dostosowanie w całej organizacji w celu zapewnienia dobrze zorganizowanych i dostępnych danych
  • Ulepszona współpraca między działami
  • Zwiększona produktywność, redukując błędy i przeróbki
  • Więcej czasu na skupienie się na taktyce biznesowej
  • Ulepszone omnichannelowe doświadczenia klientów
  • Większa skalowalność i konkurencyjność

Czy to nie brzmi świetnie? Następnie porozmawiaj z nami i przygotuj się na sukces! W MURDIO opracowujemy wiele rodzajów podejść do integracji danych, teraz wystarczy, że wybierzesz z nami najwygodniejsze dla Twojej organizacji.

Informacje i aktualności